O Kampanii: „Wyciągnij babcię z dołka” – Mam czas dla dziadków

W dzisiejszym zabieganym świecie czasem tracimy z oczu najważniejsze wartości – naszych bliskich. Kampania społeczna „Wyciągnij babcię z dołka” (#wyciągnijbabcięzdołka) skupia się na problemie depresji wśród seniorów. Naszym celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na samotność i depresję, które dotykają naszych ukochanych dziadków.

Depresja wśród seniorów jest rzeczywistością, której często nie dostrzegamy. Zaledwie w 2022 roku 1,5 tys. osób po 60. roku życia popełniło samobójstwo. Nasza kampania pragnie uświadomić, że wystarczy niewiele, aby zrobić coś dobrego dla naszych dziadków. Nasze hasło przewodnie to „Mam czas, dzwonię do babci/dziadka.”

Zależy nam na tym, aby społeczeństwo zrozumiało, że depresja nie wybiera wieku, a nasi bliscy cierpią z powodu samotności. W naszej kampanii skupiamy się na prostych gestach, takich jak regularny telefon raz w tygodniu. To niewiele, a jednak może zdziałać cuda.

Chcemy, aby wszyscy, bez ograniczeń wiekowych, dołączyli do naszej kampanii. Nawet jeśli nie masz już dziadków, możesz pomóc samotnym starszym osobom w Twoim otoczeniu.

Dzięki zaangażowaniu społeczności, możemy razem zrobić coś ważnego. Przecież czasem wystarczy jeden telefon, aby uratować życie. Dołącz do naszej kampanii i pokaż, że masz czas dla dziadków! #mamczasdladziadkow #mamczasdlababci #mamczasdladziadka

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top